A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Alexander Charles Benson - pályázatok

Go down

Alexander Charles Benson - pályázatok Empty Alexander Charles Benson - pályázatok

Témanyitás by Alexander Charles Benson Szomb. Dec. 22, 2018 4:44 pm

A Tudás Kútja mágusiskola

Az iskolát én alapítottam i.sz. 1400 körül. Akkor helyileg Görögországban működött a Meteora kolostorok közül az egyik volt az álcája. Az iskola 1870 körül Amerikába költözik, Washington közelébe egy Morningside nevű településre. Jelenleg bentlakásos konzervatív oktatási intézményként jelenik meg a köztudatban. Az iskolában mindig is minden mágusgyermek ingyen tanulhatott, egyetlen kikötéssel: a tanulmányi átlaga nem süllyed négyes szint alá, és hogy én bármikor táplálkozhatom az iskola tanulóiból.

A csoportba lépés feltétele, hogy legyél diák, oktató vagy demonstrátor az iskolában. Az első két fogalom talán érthető. A demonstrátor posztra Vérfarkasok, Tündérek, Alakváltók jelentkezését várom. Ők azok, akik saját fajuk képességeiről tartanak oktatást a diákoknak, természetesen bemutatókkal összekötve. Az iskola minden alfajból mindig csak egy demonstrátort alkalmaz. A vámpír demonstrátor általában én vagyok, valamint a történelmet is én oktatom.

Az iskolához jelenleg tartozik egy hirdetett karakter is.

Az iskolában az összes mágiaágat oktatjuk, a Nekromanciát is. A tanulók e mellett rendes világi képzést is kapnak. Az iskolát csak szülői vagy gondviselői felügyelettel hagyhatják el, vagy azok külön írásos engedélyével. Az iskolán belül a biztonságukat az iskola garantálja, mely mágikusan kitűnően védett épület, démonok nem hatolhatnak be. Az iskola rendelkezik térkapuval Atlantisz területére, mely a tanulmányok során tanári felügyelettel meglátogatható.
Alexander Charles Benson
Alexander Charles Benson

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2018. Dec. 07.

Vissza az elejére Go down

Alexander Charles Benson - pályázatok Empty Re: Alexander Charles Benson - pályázatok

Témanyitás by Alexander Charles Benson Vas. Márc. 10, 2019 11:59 am

Irányított regeneráció - 1 - 20

Minden olyan karakter megtanulhatja, aki rendelkezik valamilyen regeneráció képességgel. A karakter eldöntheti, hogy a szerzett sebesüléseinek regenerációja mikor kezdődjön meg, és mely sorrendben történjen. Tehát szükség esetén (pl. lebukásveszély) teljesen leállíthatja a gyógyulását, vagy éppen ellenkezőleg, a létfontosságú szervek gyógyulására irányíthat inden energiát, és a kevésbé veszélyeztető sérülések gyógyulását lassíthatja, vagy teljesen leállíthatja. (Minden lény, mely rendelkezik a regeneráció képességével valamennyire képes szabályoznia folyamatot, de ez a képesség teljes kontrollt ad.)
Alexander Charles Benson
Alexander Charles Benson

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2018. Dec. 07.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.