Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Dec. 26, 2018 9:04 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Nikolaj Tesla
by Admin Yesterday at 11:19 am

» Gabriel & Eolande - Hurrá, havazik!
by Gabriel Pént. Jan. 18, 2019 5:24 pm

» Mágusok (Elemi mágusok, Mentalisták, Nekromanták, Druidák, Techno-mágusok)
by Admin Szer. Jan. 16, 2019 9:18 am

» Képességek leírásai
by Admin Szer. Jan. 16, 2019 7:42 am

» Hiányzások
by Admin Szomb. Jan. 12, 2019 9:33 pm

» Diversum FRPG
by Admin Pént. Jan. 11, 2019 4:39 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Jan. 10, 2019 9:47 am

» Vincent Wolf - Előtörténet
by Vincent Wolf Csüt. Jan. 10, 2019 9:37 am

» - DSH FRPG -
by Admin Csüt. Jan. 10, 2019 9:26 am

» Mágikus jelenések- Lara & Gabriel
by Gabriel Kedd Jan. 08, 2019 4:36 pm

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website

A Tudás Kútja mágusiskola

Go down

Témanyitás by Alexander Charles Benson on Hétf. Dec. 31, 2018 1:58 pm

Csoportgazda: Alexander Charles Benson

Az iskolát én alapítottam i.sz. 1400 körül. Akkor helyileg Görögországban működött a Meteora kolostorok közül az egyik volt az álcája. Az iskola 1870 körül Amerikába költözik, Washington közelébe egy Morningside nevű településre. Jelenleg bentlakásos konzervatív oktatási intézményként jelenik meg a köztudatban. Az iskolában mindig is minden mágusgyermek ingyen tanulhatott, egyetlen kikötéssel: a tanulmányi átlaga nem süllyed négyes szint alá, és hogy én bármikor táplálkozhatom az iskola tanulóiból.

A csoportba lépés feltétele, hogy legyél diák, oktató vagy demonstrátor az iskolában. Az első két fogalom talán érthető. A demonstrátor posztra Vérfarkasok, Tündérek, Alakváltók jelentkezését várom. Ők azok, akik saját fajuk képességeiről tartanak oktatást a diákoknak, természetesen bemutatókkal összekötve. Az iskola minden alfajból mindig csak egy demonstrátort alkalmaz. A vámpír demonstrátor általában én vagyok, valamint a történelmet is én oktatom.

Az iskolához jelenleg tartozik egy hirdetett karakter is.

Az iskolában az összes mágiaágat oktatjuk, a Nekromanciát is. A tanulók e mellett rendes világi képzést is kapnak. Az iskolát csak szülői vagy gondviselői felügyelettel hagyhatják el, vagy azok külön írásos engedélyével. Az iskolán belül a biztonságukat az iskola garantálja, mely mágikusan kitűnően védett épület, démonok nem hatolhatnak be. Az iskola rendelkezik térkapuval Atlantisz területére, mely a tanulmányok során tanári felügyelettel meglátogatható.

Aktív tagok:
Alexander Charles Benson - tulajdonos, történelemtanár és vámpír demonstrátor
Alexander Charles Benson

Hozzászólások száma : 9

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére