A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Húgom, nem húgom...?

Go down

Húgom, nem húgom...? Empty Húgom, nem húgom...?

Témanyitás by Druian Salva Szer. Május 29, 2019 8:48 pm

Lanna 

Ami számomra átok, neked talán többet ér mindennél. Talán... egyszer majd én álmodom helyetted.








Faj: Alakváltó/Sárkány
Kor: ~ 15 < x < 50 (Lassú öregedés miatt gyerek vagy fiatal felnőtt, de alkudható)
Származás: Anyai ágon kelta, a többi választható
(V)iszony: Nem ismerik egymást... még
Play by: Választható (De elsősorban erre vagy hasonlóra gondoltam Very Happy)


Húgom, nem húgom...? Lanna_11
Alanis Salva

Ezen a néven láttad meg a napvilágot, elkerülhetetlenül szembesülve anyánk rendkívül szokatlan ízlésével, természetesen cseppet sem nélkülözve a latint, és ahogyan az tőle elvárható, legalább egyetlen kelta keresztnév viselője kellett, légy. Hogy azután eldobtad és felvettél valami mást avagy megtartottad, az saját szívügyed; mindenesetre azt hiszem, Lannának hívtalak volna, ha látlak felnőni. Ha, ugyanis anyánk, ahogyan azt a dolgok döntő többségével tette, teljesen eltitkolta előlem a terhességét, a születésed, s így fogalmam sincs róla, ki lehet az apád - hiszen még a sajátomat sem ismerem - vagy akár arról, hol lehetne megtalálnom téged. Elvégre akár ott is hagyhattad őt és kiállhatatlan modorát, ahogyan én tettem volna a helyedben, ám az is könnyedén megeshet, hogy valójában a fiával szemben ütközött problémákba, te pedig éled világod az oltalma alatt. Azért még remélem, nem kényszerültél elbujdosni miatta, hiszen szeretnélek megismerni, ugyanis van bennünk némi közös. Némi, azaz valamennyi, azonban egyetlen egyre térnék ki legfőképp: az alvás. Na persze amíg nekem nehezemre esik, s olykor lázzal és hányással járó rémálmok is gyötörnek, te könnyen és gyorsan elmerülhetsz benne, noha nem mindig önszántadból teszed. Nyolcévesen narkolepsziával diagnosztizáltak, amelynek súlyossága igen csekély volt, csaknem teljesen kordában tartható némi gyógyszer ellenében. Hogy mostanra mennyiben változott? Nem vagyok orvos... és különben is, egy másik kérdés sokkalta jobban foglalkoztat: Vajon velem ellentétben neked van rólam tudomásod?

// Az ET-m elolvasása ajánlott, de anélkül is megírható a karakterlap. Very Happy Ha esetleg szükséged van több információra vagy szeretnéd jobban összekapcsolni a két karaktert, keress meg nyugodtan. Az összes többi név választható, csak a születési adott.  //
Druian Salva
Druian Salva

Hozzászólások száma : 163
Join date : 2019. Feb. 23.

Character sheet
Kor: 1480
Foglalkozás: Vezetek (autót, nem államot)
Lakóhely: Kárpátalja/Закарпатська область

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.