A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Kapcsolatépítő

4 posters

Go down

Kapcsolatépítő Empty Re: Kapcsolatépítő

Témanyitás by Vincent Wolf Pént. Május 03, 2019 10:48 am

Vincent jelenleg az Őrség tagja, egy csapat vezetője, de igen viszontagságos út vezetett idáig. Egy vadászkolónián született, és egy falka-vadász háború során vált vérfarkassá, amikor egyben el is árvult. Nehezen illeszkedett be az új életébe, és sok mindent újra kellett gondolnia. Aztán egy ideig magányosan kóborolt, végül pedig az Őrség foglyaként kényszermunkára ítélték. Innen küzdötte fel magát csoportvezetővé, ami azért nem egy rossz karrier.

Javaslatok ET írásához

Vérfarkasoknak:
Lehettél annak idején (1592-1790-es évek) annak a farkasfalkának a tagja, amelynek én s tagja lettem. Az alfa megölése után maradtál, vagy szöktél, mint én, az választható.
Az Őrség tagjainak
Lehettünk együtt kiképzésen, vehettünk részt közös akción. De az is lehet, hogy annak a csapatnak a tagja voltál, aki letartóztatott.

Hosszabb távú, élő kapcsolatok, játékkal:

Az Őrség tagjainak
Lehetsz a csapatom tagja. Amíg nem hirdetem meg csoportként, addig nincs megkötve  a kezed, hogy kit hozol.
Vincent Wolf
Vincent Wolf

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2019. Jan. 04.

Vissza az elejére Go down

Kapcsolatépítő Empty Re: Kapcsolatépítő

Témanyitás by Edward Feilding Vas. Dec. 16, 2018 3:53 pm

Edward igen közismert Mágus körökben, hiszen az egyik legnagyobb tudású mentálmágus. A Vérfarkasokkal egy régi affér miatt igen rossz viszonyt ápol, pontosabban ő maga nem kedveli őket, míg a vérfarkasok közül a legtöbben semmit nem tudnak a múltban történtekről, mivel vagy halottak, vagy Edward gondoskodott arról, hogy ne legyenek emlékeik, de persze ő sem tökéletes.

Javaslatok ET írásához

Mágusoknak:
Lehettél a kollégám vagy a tanítványom amikor (1880-1920 között) Alexander Charles Benson mágusiskolájában tanítottam. (Ebben az esetben őt is vedd fel kapcsolatnak!)
Vérfarkasoknak:
Lehettél annak idején (1675-78) annak a farkasfalkának a tagja, amely megölte a feleségemet, és a lányomat.
Lehet, hogy elvesztettél valaki fajtársat, aki neked fontos volt, amikor bosszút álltam (1740 körül).

Hosszabb távú, élő kapocslatok, játékkal:

Mágusoknak:
Van két unokaöcsém, és egy unokahúgom (bátyám gyermekei). Nem hirdettem meg őket, de megalkothatóak.
Edward Feilding
Edward Feilding

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2018. Dec. 04.

Character sheet
Kor: 547
Foglalkozás:
Lakóhely: X

Vissza az elejére Go down

Kapcsolatépítő Empty Re: Kapcsolatépítő

Témanyitás by Alexander Charles Benson Vas. Dec. 16, 2018 3:52 pm

Alexander egy alapvetően békés, higgadt vámpír, aki üzleti alapon erősen kötődik a Mágusokhoz.

Javaslatok ET írásához

Mágusoknak:
Elképzelhető, hogy az általam fenntartott mágusiskolában tanultál. Ebben az esetben én tanítottam neked a történelmet, és az évek folyamán biztos, hogy többször is megcsapoltalak (ez az iskolába való felvétel egyik feltétele).
Az is elképzelhető, hogy az általam fenntartott mágusiskolában tanítottál. Ebben az esetben a csapolás opcionális de csakis olyan mágusok jöhetnek szóba, akik a saját területüket 5. szinten ismerik.
"Ereklyevadászoknak":
Ha régi (antik) holmikkal, és varázstárgyakkal foglalkozol, könnyen lehet, hogy már üzleteltünk egymással. Engem minden érdekel, ami a görög korból maradt fenn.

"Élő" kapcsolatok, hosszabb lehetséges játékfolyammal


Mágus-"palántáknak":
Tanulhatsz az általam fenntartott mágusiskolában. Én fogom neked tanítani a történelmet, és garantáltan megkóstollak.
"Ereklyevadászoknak":
Lehetsz az álladó beszállítom, lehetek az a fickó, akinek elviszed azt a cuccot, amiről már te se tudod, hogy mi a fene lehet, és lehetek az is, akinek a gyűjteményére fáj a fogad (ebben az esetben az én meg rád fenem a fogam).


A hozzászólást Alexander Charles Benson összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16, 2018 4:11 pm-kor.
Alexander Charles Benson
Alexander Charles Benson

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2018. Dec. 07.

Vissza az elejére Go down

Kapcsolatépítő Empty Kapcsolatépítő

Témanyitás by Admin Vas. Dec. 02, 2018 9:35 pm

Kapcsolatépítő

Ide mindenki karakterenként egy posztot helyezhet el, de tudjátok állandóan módosítani.
Itt adhattok ötleteket más usereknek, hogyan tudnak olyan karaktert tervezni, amely kapcsolatba került a múltban, vagy kapcsolatba kerülhet a jövőben a karakterrel.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16, 2018 3:56 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 352
Join date : 2018. Nov. 26.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

https://behindtheveil.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kapcsolatépítő Empty Re: Kapcsolatépítő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.