A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Johnathan Godwing

2 posters

Go down

Johnathan Godwing Empty Johnathan Godwing

Témanyitás by Johnathan Godwing Vas. Ápr. 07, 2019 7:17 pm

Johnathan Godwing

Születési név: Johnathan Godwing
Felvett nevek:Edward Alexander Crowley
Becenevek:Johnny, Szívsebész
Faj: Mágus/Techno-mágus
Kor: 199

Johnathan Godwing 299Jellem

Mindent a tudományért. Nem érdeklik holmi emberi kapcsolatok, érzések, egyedül a tudomány és mágia kapcsolatának kutatására, fejlesztésére szentelte egész életét és ez erősen látszik rajta. Ügyetlenül bánik a szavakkal, habár elég erős és jelentős karizmája van, de nem használja ki, csupán ha alanyokat szeretne szerezni elvetemedett kísérleteihez. Kellemetlenül érzi magát, ha emberekkel kell lennie, csupán néhány kivétel van ezalól.

Johnathan Godwing 987Kellem

Annyit érdemes tudni róla, amennyit elsőre látsz, ha mélyebben utánajárnál, csak szörnyülködnél. Általában mindent takaró ruhákban jár, hiszen testén rengeteg heget és kisebb, bőrébe vart fémdarabkát, szerkezetet visel, amelyek kísérleteinek eredményei. A legszembetűnőbb ezek közül - amit nem tud elrejteni - az a jobb szeme helyén lévő mechanikus szem. Rövid, barna haja van, arca enyhén borostás.
Teljesen átlagos termetű, se nem magas, se nem alacsony, se nem nádszál, se nem kisgömbőc.

Johnathan Godwing 250Szellem

18 +

1848, London

Az utolsó lehelletével együtt a lelke is elszállt, ahogyan a kés belemélyült a nyakába. Pont artériát ért, az utolsó, fájdalmas pillantása pedig csak az enyém volt, amiképpen az izgalomtól és vágytól izzó szemeit beleakasztotta az én jóval egyszerűbb tekintetembe. Sejtenie kellett, hogy a kapcsolatunk ide fog érni. Én sem szerettem ezt csinálni, de ő mintha tudomást sem vett volna a lehetséges következményekről, már a legelejétől kezdve alázatosan tűrte minden cselekedetemet, míg végül el nem jutottunk erre a pontra.
Ma sem ellenkezett. Egyáltalán nem, szinte nevét sem kellett kiejtenem, már a padlóra ejtette magáról az olcsó rongyait és hagyta, hogy gyönyörködjek a látványban. Ahogyan emeltem kezeimet, ahogyan helyezkedtem, végig igyekezett kedvemben járni, holott tudtára adtam, hogy minden nyögésével és édes sóhajával közelebb kerül a halálhoz. Nem volt probléma neki.
Egy percig sem kételkedett abban, hogy ennek így kell történnie, így mikor a nyakából csorgadozni kezdett vére a penge körül sem lepődött meg sőt, még el is mosolyodott és óvatosan végigsimította arcomat, mielőtt végleg csak egy kiüresedett váz lett belőle. Egy üres porhüvely, amelyen végre szabadon kísérletezhettem.

A rozsdás csapból lassan potyogtak a kövér vízcseppek, ezzel még nyomasztóbbá téve a hatalmas csendet, ami az egész bonctermet körüljárta. Óvatosan rendeztem el a boncoláshoz szükséges eszközöket. Olyan sorrendben tettem őket egymásmellé, ahogyan szükségem volt rájuk; Először a szikék, kések, utánuk pedig tűk, olcsó madzagok és a gyorsabb és könnyebb munkát segítő, tintaszerű anyag, amitől minden eszköz könnyebben csúszott a bőr és egyéb szervek alá.
Egy kendővel megtörölgettem a legnagyobb szikét és a lány melléhez nyomtam. Felvágtam a mellkasát, habár egyáltalán nem finomkodtam. Annak nem most volt az ideje, testének a kellő tiszteletet megadtam, mikor a legközelebb kerültem hozzá, amennyire élőlény csak kerülhet, innentől pedig csak egy prototípus volt. Egy prototípus, aminek azt kellett alátámasztania, hogy a nekromancia mellett egy másik mágiaág is képes visszahozni a halottakat az életbe. Egy olyan mágiaág, ami a mondének számára is érthető. A technikában volt a jövő kulcsa.
Elértem a szívét, amihez óvatosan hozzányomtam a legújabb mérföldkövet, amit az ügy érdekében sikerült elérnem. Pacemakernek neveztem, hiszen elképzelésem szerint - miután mágikus úton a szívhez lett kapcsolva - a már halott szívet hozza ismét működésbe azáltal, hogy a varázslatnak köszönhetően követi az ember mozgását, energiáinak kihasználtságát és annak függvényében megfelelő számban dobban percenként. Minél intenzívebb a mozgás, értelmszerűen annál döbbet dobbant a szerven a ketyere.
Lehunytam az egyetlen ép szememet, a másik, mechanikussal pedig erősen koncentráltam arra, hogy semmit se rontsak el. Sikerült. Az erek szépen a szerkezet köré fonódtak, én pedig már előre ittam volna a medve bőrére, viszont valamit elszámolhattam, hiszen a szív elképesztően hevesen kezdett verni, meg merem kockáztatni, hogy másodpercenként akár ötvenet is üthetett, pár perc szenvedés után pedig az előtte lévő bordákat magával rántva felrobbant, magaután szakadt, elpattant, kiégett, fene tudja mit csinált ereket hátrahagyva.
Teljes belsővérzése volt, nem is kérdés. Ez az alany is használhatatlanná vált. Teljesen.
- A picsába! - visítottam fel teljesen dühösen, belerúgva egy mellettem lévő vödörbe, amiben a selejtes szerveket tartottam, így a földön májak, vesék és darabokra vagdosott gyomrok darabjai szóródtak szét.
Nem csillapodott ettől a haragom, ez csak természetes, így saját érzelmeim és testem átadva a mérhetetlen, féktelen rosszindulatú dühnek löktem fel az asztalt, amin a test feküdt. Szerencsétlenül érkezett, így magára döntve a szembenlévő szekrényt is, aminek súlyán túl még rengeteg kevert vegyület zúdult rá, néhol felduzzasztva, néhol megégetve a bőrt.
Dörömbölni kezdtek az ajtómon. Valószínűleg túl hangos volt a kis mutatványom, de felesleges volt ezen agyalnom, hiszen a rend éber őrei már rúgták is be a londoni otthonom pincéjének ajtaját... Feleslegesnek éreztem magyarázkodni, így csak sóhajottam egyet. Pár év börtön nem is lehet olyan szörnyű...

Célok, tervek, szándékok

Rövid táv: Támogatókat szerezni a kutatásaimhoz
Hosszú táv:Tökéletesen ötvözni a humán szervek és a gépek arányát
Még pár rövid kérdés

Különös ismertetőjegy: A jobb szemem helyén egy mechanikus szem van.
Pár dolog, amit szeretsz:Tudomány, spagetti, angol nyelv
Pár dolog, amit utálsz:Emberek, vallás
Valami, amitől félsz:Rájönni, hogy mitől félek valójában
Valami, amit nagyon titkolsz:A testemen végzett kísérletek


A hozzászólást Johnathan Godwing összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 08, 2019 3:51 pm-kor.
Johnathan Godwing
Johnathan Godwing

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2019. Mar. 27.

Vissza az elejére Go down

Johnathan Godwing Empty Re: Johnathan Godwing

Témanyitás by Admin Vas. Ápr. 07, 2019 8:15 pm

Ez is egy elég sötét karakter lett, de hibát nem találtam benne. Viszont nem tudom, hogy oldja meg a mai napon a cseten emlegetett játékszervezési problémát. Smile Oszd el a pontjaidat, és menj játszani!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 352
Join date : 2018. Nov. 26.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

https://behindtheveil.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Johnathan Godwing Empty Re: Johnathan Godwing

Témanyitás by Johnathan Godwing Vas. Ápr. 07, 2019 9:09 pm

199 év: + 80 pont
Első fecske bónusz: + 10 pont
--------------------------------------
Összesen: 90 pont
--------------------------------------
Mágiahasználat/Techno-mágia (1) -> Mágiahasználat/Techno-mágia (5): - 90 pont
--------------------------------------
Összesen: 0 pont
Johnathan Godwing
Johnathan Godwing

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2019. Mar. 27.

Vissza az elejére Go down

Johnathan Godwing Empty Re: Johnathan Godwing

Témanyitás by Johnathan Godwing Vas. Ápr. 07, 2019 9:20 pm

Képességek


Mágihasználat/Egyéb mágiák(1) [NEM FEJLESZTHETŐ]:
A képesség birtokosa egyes, azaz a legminimálisabb szinten jártas a Techno-mágiától különböző mágiaformákban.

Felruházás(1):
A képesség birtokosa képes egyes tárgyakat mágia tároló tulajdonsággal felruházni. A tárgyba ekkortól mágikus energia tölthető, és azokból használható a saját test energiái helyett. A feltöltés egyben formázás is, így innentől a tárgyban tárolt energia csak bizonyos típusú varázslatokhoz lesz megfelelő. Minden teljesen közönséges tárgyban tárolható 8 egységnyi mágikus energia, ami 8 szintnyi varázslat létrehozására elegendő. Ennél nagyobb kapacitású tárgyak speciális anyagokból készíthetők. Az így "megbűvölt" tárgyakat mágikus fókusznak hívják.

Feltöltés(1):
A képesség birtokosa képes a mágia tároló tulajdonsággal rendelkező tárgyakat, azaz mágikus fókuszokat mágikus energiával feltölteni. Az energiát saját testén áramoltatja át, és úgy formázza meg, tehát a cselekvés kimerüléssel jár. Egy tárgyat nem  kell egyszerre feltölteni, lehet szakaszokban is. Egy szintnyi mágikus energia feltöltése nagyjából fél órát vesz igénybe.

Érzékelés/Mágia(3):
A képesség birtokosa képes megmondani egy tárgyról, hogy lehet-e varázsolni vele, vagy sem, és hogy a tárgy éppen most fejt-e ki bármilyen mágikus hatást. Érzékeli, ha valaki varázsol a közelében (100 m), vagy képességet használ éppen. Képes érzékelni, hogy a hatás kikre hat azok közül a személyek közül akiket lát. Az érzékelt mágikus hatásokról képes megállapítani, hogy az mágia-e vagy képesség. Amennyiben az illető mágus, képes megállapítani az alkalmazott mágia típusát (elemi/mentalista/nekromanta/természeti), és nagyjából az erősségét. Képes tompítani ezt az érzékét.

Mágiahasználat/Techno-mágia(5):
A képesség birtokosa ötös, azaz maximális szinten jártas a Techno-mágiában.
Johnathan Godwing
Johnathan Godwing

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2019. Mar. 27.

Vissza az elejére Go down

Johnathan Godwing Empty Re: Johnathan Godwing

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.