A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


A Trónbitorló visszatér...

Go down

A Trónbitorló visszatér... Empty A Trónbitorló visszatér...

Témanyitás by Druian Salva Vas. Május 19, 2019 7:18 pm

Audoin 

...vagy el sem tűnt soha?



Faj: Választható (Vámpír/Vérfarkas/Egyéb lehetséges fajok)
Kor: 1500+
Származás: Gausus fara, az új longobárd király (emögött/ez előtt egészen más is lehet)
(V)iszony: Részemről egyáltalán nem baráti...
Play by: Választható



Az avatar választható
Születésemtől fogva gyámom voltál, így ismertelek, amióta az eszemet tudom - legalábbis azt hittem, ismertelek. Egy tervet eszeltél ki anyámmal, annak érdekében, hogy "biztonságban eltávolíthassatok a longobárd trónról", azután magadhoz ragadtad a hatalmat és a birodalom ügyeinek színfalai mögött szépen lassan pokollá fordítottad át az életem. Száműzetésem időszakában rendszeresen összejártál anyámmal, csupa titkos dologról tárgyalni - hogy ennek végül akadt-e köze az elrablásomhoz és megkínzásomhoz, máig sem tudom, de megtetted: egy holdfényes éjszakán rám támadtál a fák között, tizennégy képzett és rendkívül ügyes Vadász társaságában. Valahol Pannonia területén zártál föld alá egy lapos, elrejtett kőerődítményben és hosszú-hosszú hónapokon át látogattál, olykor különféle veszélyes tárgyak kíséretében. Hogy mi volt a célod? Nem sikerült rájönnöm pontosan. Beteges vágy hajtott, hogy megtudd, mitől vagyok olyan különböző, miért nem öregszem, miért születtem másnak, mint Te vagy az embereid, mert bár sok mindent tapasztaltál a Fátyol mögötti világról, mire életet adtak nekem, valami nyugtalanított. Vagy vágytál arra, hogy közénk tartozz? Hiszen mindezen időszak alatt Látó voltál, Vadászok szövetségese, egy rövid életű halandó ember, aki mostanra réges-régen névtelen sírban nyugszik már.
A valóság azonban merőben más, melyről jelenleg nincs semmilyen tudomásom: Élsz és virulsz, valahol, ahol nem botlom beléd még véletlenül sem, vagy talán azt gondolod, hogy már nem is élek. Esetleg egész idő alatt bosszút szőttél ellenem, mert elvettem az embereid életét? Hogyan tettél szert hosszú életre? A válaszokat csakis Te tudhatod.

// Minden további szükséges információt megtudhatsz az Előtörténetemből, ha pedig pontokért történelmi tényeket szeretnél a sajátodba építeni vagy esetleg karakter koncepció miatt jobban érdekel a longobárd királyság háttere, kérdezz nyugodtan + ezt a webhelyet ajánlom Very Happy : Link //
Druian Salva
Druian Salva

Hozzászólások száma : 163
Join date : 2019. Feb. 23.

Character sheet
Kor: 1480
Foglalkozás: Vezetek (autót, nem államot)
Lakóhely: Kárpátalja/Закарпатська область

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.