A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Lara Astor

2 posters

Go down

Lara Astor Empty Lara Astor

Témanyitás by Lara Astor Csüt. Dec. 27, 2018 10:16 pm

Lara Astor 577Lara


Születési név: Lara Astor
Felvett nevek:Helen Astor
Becenevek:Princesse
Faj: Mágus/elemi/víz
Kor: 17

Lara Astor 299Jellem



Sokszor egész kedves, barátságos és türelmes, de neki is vannak nehéz illetve rossz napjai, és olyankor elviselhetetlen. Elég hiu, ezért a magasságos óvja azt aki tönkre teszi a kedvenc ruha darabját. A világgal nincs gondja, nagyon tetszik neki, hogy olyan színes és sokféle nézet, vallás, és faj létezik ezen a világon, de a háború neki nem hiányozna. Áldottal még nem találkozott, így róluk nincs még véleménye, de a többi fajt ismeri, és van olyan amelyiket szereti.

Lara Astor 987Kellem





Egy gyönyörű ápolt nő, átlagos magassággal, és test súllyal. Teste szép idomos, formás. Arcát, a hátáig érő hosszú sötétbarna haj keretez. Szemöldöke vékony, színtén fekete, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei kicsik, írisze gesztenye barna. Ajkai dúsak, érzékiek. Főként feketében látni, de vannak más színű ruhái is. Szereti a testre simulós rucikat, de a bő ruhákat sem veti meg. Mozgása kecses, szinte légies. Test tartása alapján, és kinézetileg akár nemesi családból is származhatna, amitől nem áll nagyon távol.

Lara Astor 250Szellem



Üdv, a nevem Lara Astor, és Richard valamint Katalin Astor lánya, és James húga. Lett volna egy iker nővérem is, de az orvosok szerint ő nem élte túl az éjszakát. A nővéremet, már csak egy urnában vihették haza, és azóta is mindig a kandalló felett van a helye. Születésünkig, anya az őrség tagja volt, míg apa egy családi vállalkozást üzemel, amit talán a bátyám vesz majd át. Legalább is a jelek erre utalnak, de bármi közbe jöhet. Szüleimnek, igen érdekes baráti köre van, egyeseket kedvelek míg másoktól a hideg kiráz. A családi össze jövetelek, mindig jók szoktak lenni, mert ilyenkor mindig sokan vagyunk és van kivel játszani, és a karácsonyokkal is ez a helyzet. Félek a kígyóktól, s nem nőttem még ki ezen félelmemet. Bár a szüleim szeretik egymást, a vita azért náluk is megvan, de az is nagyon ritka alkalommal. Dúrva vitákra nem emlékszem, nem rémlik nekem, hogy lettek volna. Elsőnek, a bátyám került a Brit varázs suliba, ahol a tanárok nagy kedvence volt, míg más diákok strébernek tartják. Barátai alig vannak, de azokkal akik vannak, azokkal jól megvan. Mikor én kezdtem a sulit, még azt se tudtam, hogy kiszúrtak velem, hisz drága bátyuskám az iskola első lett, és sorra nyert minden versenyt, ezzel magasra téve nekem a szintet, amit hoznom kéne. Egy ideig, úgy ahogy megbirkóztam vele, de egy idő után már kezdett stresszes lenni, ami kihatással volt rám, és a szülők is látták, hogy valami nem stim az egyik gyermeküknél. Ennek hatására egy ideig, egy gyermek pszichológust látogattam, és a barátok is igyekeztek segíteni. Végül anya egyik ismerősétől jött a mentő ötlet, egy bizonyos Edward tól, hogy írassanak át egy másik suliba, ahol végre nem a bátyám árnyékában vagyok, de azért itt is vannak stresszes helyzetek, és az iskola töri tanára is elég érdekes egy fazon, és vannak fura dolgai. Benson professzor nem szereti a négyesnél rosszabb jegyet, és ez a vérszívós dolog is egy kicsit kiakaszt, de mert ez is a feltételhez tartozik, így hagyom. Alexander a neve, és legalább nem kapok kitüntetett külön figyelmet a bátyám véget. Szigorú ugyan, de igazságos a prof. A tizenhatodik szülinapomra, megleptem magam egy tetkóval, egy holló ami a kedvenc kitalált világom, iskolájának az egyik házának a címer állata. Anyát még sose láttam kiakadni, pedig az őrség miatt még neki is van egy, bár arra azt mondja, hogy az más. Ezzel egyúttal, nyertem egy egész nyári szünetnyi szoba fogságot, amit kicsit meg szakítottam, mert a kedvenc együttesem lépett fel. Nem akartam a Londoni koncertjükről lemaradni, ezért viszont valamit tennem kellett, és így lógtam ki az ablakon. A koncert minden egyes percét élveztem, és jól éreztem magam, de aztán mint minden jónak, ennek is vége én pedig haza mentem. Otthon minden nyugis, még nem fedezték fel, hogy leléptem bulizni egyet. Jób ez így, mert anyut ismerve, a többi szünetet is büntiben tölthetném. Még idén Szeptember ben, kaptam egy szoba társat, akivel sok közös van bennünk, még abban is, hogy mind a kettőnket lebilincsel a TITANIC története, és ne a James féle filmre gondoljatok, hanem a valódira. Bevalom, hogy ahoz képest, hogy az a szerencsétlenség nagy pórt kavart, viszont a töri könyvekben sosem kapott helyet pedig igazán megérdemelné. Látva, hogy mennyi mindenben hasonlítunk egymásra Samantával, így bele zúgtam a csajba, de ez a érzelem csak egyoldalú még, vagy nem tudom, de néha féltékenységet vélek fel fedezni benne, de az is meglehet, hogy csak valamit félre értek. Samanta csak egy nyári szünetet volt nálam, és akkor sem a teljesen, csak Augusztusból az első két hetet, és én már ennek is örültem. A szülinapját nálunk töltötte, s valami olyat tett akkor este, ami akár egy vallomásnak is beillet volna, de megtörténhet, hogy ezt is csak én gondolom bele.

Célok, tervek, szándékok (7)
Rövid táv: Tetoválást kibővíteni
Hosszú táv:Új barátok szerzése

Még pár rövid kérdés
Különös ismertetőjegy: Egy tetoválás található valahol a testén
Pár dolog, amit szeretsz:Tea, Pizza, Lasange, Természet, Tengerpart, Buli, Családja, Vásárlás, Nightwish, Jó filmek, Divatos ruhák.
Pár dolog, amit utálsz:Matek, Fizika, Klikkel-ős tanárok, Energiaital, Rossz filmek, Állat kínzók, Politikusok és maga a politika.
Valami, amitől félsz:kígyók
Valami, amit nagyon titkolsz:A szobafogsága alatt, kiszökött egy Nightwish koncertre.
Lara Astor
Lara Astor

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Washington DC

Vissza az elejére Go down

Lara Astor Empty Re: Lara Astor

Témanyitás by Admin Kedd Jan. 01, 2019 4:40 pm

Kedves Lara!


Ahogy azt már PM-ben megbeszéltük, a nyelvhasználatod kicsit döcög. De a történet, amit kitaláltál, megállja a helyét, valóban ilyen problémákkal kell szembenéznie egy kamaszlánynak, ha van egy zseni bátyja. Smile Remélem, hogy a játék a fórumon valóban segít neked fejlődni, és ehhez segítőkész partnereket találsz majd!
A korodból 10 pont jár neked, de ehhez hozzá jön a nyitási bónusz (20), és az első fecske bónusz (10), plusz Edward és Alex említése (2*3),  amivel összesen 46 pont.

Jelenleg a következő képességekkel rendelkezel, anélkül, hogy pontot költöttél volna rá:

Mágiahasználat/Tűz, Föld, Levegő (1), kedvenc forma: Víz 2
Mágiahasználat/Mentálmágia (1), nem fejleszthető
Mágiahasználat/Nekromancia (1), nem fejleszthető
Mágiahasználat/Természeti mágia (1), nem fejleszthető
Érzékelés/Mágia (3)

Jó játékot!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 02, 2019 7:53 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 352
Join date : 2018. Nov. 26.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

https://behindtheveil.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lara Astor Empty Re: Lara Astor

Témanyitás by Lara Astor Kedd Jan. 01, 2019 10:20 pm

Pontnyilvántartás
Karakter kora: (10) pont
Nyitási bónusz: (20) pont
Első fecske bónusz: (10) pont
Edward és Alex említése: (6) pont
összesen: (46) pont


Mágiahasználat/Tűz, Föld, Levegő (1), kedvenc forma: Víz 2
Mágiahasználat/Mentálmágia (1), nem fejleszthető
Mágiahasználat/Nekromancia (1), nem fejleszthető
Mágiahasználat/Természeti mágia (1), nem fejleszthető
Érzékelés/Mágia (3)
Lara Astor
Lara Astor

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2018. Dec. 26.
Tartózkodási hely : Washington DC

Vissza az elejére Go down

Lara Astor Empty Re: Lara Astor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.