A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

2 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szer. Márc. 20, 2019 10:10 pm

Helyszín: Magyarország, Budapest, random park

Az egyedüllét érzete ismerősen tapad a tudatához. Büszkeséggel és a felfedezés örömével társul, mint már oly régóta. Arcán halvány mosollyal járta az utcákat egész nap, felpislogva a hatalmas, fölé tornyosuló csillogó épületekre, amelyek miatt néhol olyan érzete van, hogy lehetne bármelyik városban: Tokióban, Londonban, Párizsban vagy itt, semmi sem más, viszont... azért jelentősen érezhető az itáliai művészek hatása. Az épületek összeegyeztethetetlenek a közöttük járkáló megannyi négerrel, franciával, japánnal, koreaival és ki tudja, még hány nemzet különféle lakosával, aki turista, itt lakik, dolgozik, vagy menekültként húzza meg magát. De hát ez már csak így van a mai világban.
A probléma azzal van, hogy ez egy főváros. Még mindig. Bár Európa ezen részén meglehetősen kevésbé busásak az árak, mint nyugatabbra, ám ha valaki elfelejt számolni azzal, hogy ismét egy idegen pénzformával dolgozik, és elnéz egy-egy nullát (annyi van ennek a nyavalyás nemzetnek nulla a pénzein, mint felhők az égen Angliában, pedig semmi szükség rá, mert nem ér olyan sokat az a pénz...), akkor előfordul, hogy olyan helyzetbe keveredik, hogy csak járja kilátástalanul az utcákat és azon gondolkodik, mégis hol fogja nyugalomra hajtani a fejét.
A mai napon végigjárt pár kisebb kiállítást, a Terror házát és jó pár negyeden végigsétált, becsöngetett pár külvárosi lakóhoz, hogy kérdezősködjön és megoszthassa velük kérdőívét, melynek lényege nagyjából annyi volt, hogy mennyire tartják valószínűnek, hogy a japánok és a magyarok rokon nép, illetve hogy viszonyulnak hozzájuk. Azt mondta, egyetemi kutatást végez és ezért fontos. Nos, tényleg végeznek egyetemeken ilyen kutatásokat. Ugyan jelen pillanatban nincsen jogviszonya egy ilyen intézménnyel sem - hátha majd itt talál egy érdemlegeset és benéz -, de hát most... mit mondhat nekik? Azt sem vághatja a képükbe, hogy hány éves.
Vicces, ma elég sokszor megkérdezték tőle az utcán. Vagy talán valami ocsmányabbat mondtak, ki tudja, nem mindenki angolul mondta, vagy bármilyen más nyelven, amelyen értett, a magyarok nyelvét pedig nem sajátította még el azon rövid idő alatt, amíg itt tartózkodott. Cifra és bonyolult nyelv, állapította meg elsőre, valamelyest hasonlatos az övéhez, felüdítően más, mint az angol, amely mintha csak egy ház alapjait rakná le ahelyett, hogy bútorzatot és díszítéseket is elhelyezzen benne, hogy rendesen otthon tudjuk magunkat érezni.
Ilyesmiken filozofál, ahogy beszívja a kipufogógázzal dúsan telt levegőt. Eh. Park. Kell egy park. Ott valamelyest csend van és nyugalom.
Irány hát a tömegközlekedés. Maradék aprója nagy részét elkölti hát egy útra, majd egy már ismerős utcanévnél leszáll. Emlékezett itt egy elhagyatottabb részre. A Városliget lenne nyilván a legkézenfekvőbb, csak hát... arról az hírlik, hogy nem a legbiztonságosabb környék. Gettópatkányokkal a közelben pedig biztos nem lehet kényelmesen aludni, így hát nem a legjobb ötlet.
A hely megfelelő kritériumokkal rendelkezik. Vannak padok. Más kérdés, hogy lekopott róluk a festék, némelyik inog, pár deszka hiányzik, és a legtöbb rágóval van díszítve, de padok. Elégedetten sóhajt hát egyet, beszívja a jelen lévő kevés hársfa által kibocsátott oxigént hálásan, int egyet egy lekuporodott galambnak, majd leheveredik. Felhúzza a lábát és oldalt hajtja magát, szürke dzsekije kapucniját a fele alá gyűrve. Lehunyja szemét, mely ma már sokat látott. Sokat aludt már kényelmetlen helyeken, sátorban, kemény földön, gyökereken, lapos köveken, ez még viszonylag kényelmes, hisz a földtől is van bizonyos távolság.
Egyedül van. A világ az övé.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Szer. Márc. 20, 2019 10:39 pm

Nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom, nyugalom. Kántálhattam akármeddig ezt az amúgy csodálatos állapotról megemlékező szót, de nem akart magával rántani az a csendes, minden rossztól mentes érzés, amit takart. Mitöbb, minél többször ejtettem ki cserepes ajkaimon annál inkább tűnt egy Nyug nevű selymes bundájú cica béltermékének tárolására kialakított dobozkára. Ez történik, ha hetekig nem alszom. Bármit próbáltam, sosem tudtam ellazulni. Töltöttem heteket otthon, de semmi. Elutaztam a Harz-hegységekbe, és nem csak semmi, de kishíján a fogamat is odahagytam és jópár harapással gazdagottam, amiket persze lehetett magyarázni a tetanuszt adó orvosnak.
Éppen a kanapén ültem egy szokásosan lehetetlen pózban és kapcsolgattam a TV-t. Semmi konkrétat nem néztem, csak reméltem, hogy találok valami érdekeset, de természetesen semmi. Fogalmam sem volt, hogy mit kéne kezdenem magammal, ez pedig nem volt egy túl hasznos időtöltés, hát inkább ki is kapcsoltam a készüléket és leültem a konyhaasztalhoz. Csak ültem és bámultam magam elé, a két nappal azelettről ott hagyott pizzám utolsó szeletét majszolva és az is elfogyott. Fasza. Az volt az utolsó ehető dolog otthon és rohadtul nem volt kedvem kimenni a városba, de hát nem volt mit tenni. Kiküldhettem volna valamelyik szolgámat, de mindegyik abberált volt a feladathoz és nem is tudták eldönteni, hogy éppen mit ennék, mihez van kedvem. 
Gyorsan összeszedelődzködtem, felhúztam egy viseltes Hummel melegítőt és egy kapucnis, Mettalicás pulcit, zsebre vágtam kezemet és kisétáltam a házból. A város ilyenkor - este - elképesztően halott volt, már ahhoz képest, hogy mekkora. Még mindig lehetett látni itt-ott turistákat, de a helyüket átvették az undorítóan egymást faló, kurva romantikus gerlepárok, az igazi örömlányok és néhány helyi, akinek a töke is ki volt az egésszel, de a szánalmas minimálbérével nem tehette meg, hogy elköltözzen. Hogyha valaki megkérdezné, hogy mit jelent az élet... Biztos nem ezt mondanám.
Hatalmas léptekkel suhantam az éjjel-nappali felé, minél hamarabb el akartam intézni a dolgot, hogy aztán összedobhassak valami finomat magamnak a házam kényelmében és nem is tudom... Gitározzak kicsit.
Másik utat választottam, mint amit amúgy használni szoktam. Valaki azt mondta, hogy a parkon keresztül gyorsabb. Nekem fogalmam sem volt, de végülis nem siettem annyira sehová, már olyan értelemben, hogy nem kellett versenyt futnom az idővel, mint sokszor máskor, hát volt időm kísérletezni.
A park még mindig elég szegényes volt padok tekintetében, így néhány csövesen kívűl nem igazán szokott rajtuk lenni senki. Most viszont megpillantottam valakit, aki a ruháiból ítélve nem hajléktalan volt, hanem egy jobbmódú akárki, valamiért mégis a padon kellett aludnia. Tudtam, hogy rossz a fantáziám, de másra nem tudtam következtetni csak arra, hogy vagy be van tépve, vagy részeg, mint az albán szamár.
Óvatosan a fejéhez nyúltam és magam felé fordítottam, hogy lássam az arcát. Meglepődtem. Egy lány volt az. Nem egy szép lány, de lány, szóval önkéntelenül is megjelent arcomon egy gonosz mosoly. Jó ötletnek tűnt egy kicsit elszórakozni vele... Ha már úgysincs magánál.
- Hé, szívem! - ráztam meg óvatosan a vállát próbálva azért így hangsúlyozni, hogy hihetőnek tűnjön a dolog. - Értem én, hogy nagyon fáradt vagy, de akkor gyere fel hozzám, ahogyan megbeszéltük!
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szer. Márc. 20, 2019 11:07 pm

Tappancsait óvatosan helyezi egymás után. Egyetlen szem őr áll a tengerparton, de valamiért nem hallja meg még akkor sem, mikor megbotlik egy átkozott ládában, pedig már éppen elkezdené káromolni a világot magában. De nem, az őr, az csak ott áll. Megnyugszik, hogy kellően magas a lopakodási szintje, majd oson tovább. Közvetlenül az őr lábánál van a kincsesláda. Meg kell szereznie. Egyik lépés a másik után... lassú, kimért lépések, türelem... ám ekkor otromba vakkantás hallatszik. Egy utálatos jószág fülsiketítő csaholásba kezd a háta mögül. A vészjelző kattan, ő pedig ugrik, és máris a tengerben terem. Jobban bírja a vizet, mint az átlagos macskák, de azért a tenger sós, és nem kéne tudnia levegőt venn...
Tud levegőt venni. Hát jó, rendben. Ez felettébb csodálatos. Immár ismét karjai vannak, és azokkal úszik. Búvárok vannak körülötte, és versenyt úszik velük. Látja a csíkot, amely jelzi, hogy fogy a levegője. Gyorsan fel kéne jutni a felszínre...
...Szívem.
A hang valahonnan messziről jön. A tenger felől, ha minden igaz. Akkor ott lesz a felszín, talán egy hajó, és kiszedik majd a vízből. Remek. Úszik felfelé...
...nagyon fáradt vagy....
Valóban az? Sosem törődhetett azzal, mennyire érzi magát fáradtnak. Utazás közben az alvás csak annyira kell, hogy túl tudj élni és továbbmenni és nagyjából felfogni, amit látsz.
Utazás.
Tényleg, hol a fenében is van most? Túlságosan is sokszor eszmél erre a kérdésre mostanában...
Kinyitja a szemeit, nagyra. Nem nagyon tudja, milyen fejet vághat, ám nem is nagyon érdekli. Próbálja felmérni a helyzetet, agya tesz egy kis kellemetlen ellipszist, ahogy megkeresi a valóságot, amelyben jelenleg tartózkodik - elméletben. Viszont késznek kész. Mindig.
Jobb keze ösztönösen mozdul, az alvástól kissé petyhüdten ökölbe szorulva, a fölé magasodó élőlény állát célozván, miközben lábaival kaparászni kezd a földön, hogy egyensúlyt és legfőképp földet találjon. Fel is pattan, megrázva a fejét, hogy elűzze a szédülést és merev tekintettel figyelve az idegent. Dzsekije közben a földre lóg félig, de ez a kisebbik baj. Mi történt, amíg nem volt magánál? A fene ezekbe a nyilvános helyekbe, hogy egy perc nyugtot nem lehet neki adni... Hát ezért jobb, ha van négy fal. De ezért legalább fizetni nem kell.
Aki megzavarta álmát, hosszú hajjal rendelkezik. Ám hogy nőstény lenne, nos, ez már nem igaz rá, kicsit sem. Akkor ezért szívem. Heh, hát ez csodás. Hogy még éjszaka is. Viszont elég vékony. Talán el tudná látni a baját, ha arra kerülne a sor. Bár most... több kedve van aludni, mint összekapni bárkivel is. Az elmúlt napokban kifejezetten kulturáltan viselkedett, információt szerzett, át sem változott... Nem biztos, hogy ez sokáig így marad.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Szer. Márc. 20, 2019 11:44 pm

Azt hittem, hogy a szívem kiugrik a hirtelen meglepetéstől, mikor a lány állba vágott. Gyors volt, egyáltalán nem számítottam rá és nem is úgy reagáltam, le ahogyan akartam. Hátraléptem és közben államhoz kapva fájdalmasan felvisítottam.
- Baszd meg! - néztem az idő közben felpattant lányra.
Hagytam, hogy kicsit bámuljon. Látványosan fürkészte a mellkasomig lógó tincseket, valószínűleg nem szokott még hozzá a hosszú hajú férfiakhoz, amit nem is csodáltam. Ahogyan rámeredtem egyből a ferde szemei bökték ki az enyéimet, tehát ázsiai volt, azok pedig mind ugyanúgy néznek ki az idők kezdete óta. Legalábbis... Úgy tudom.
Meglepetten kémleltem tehát, de nem akartam megszólalni. Csak gyűltek és gyűltek a fejemben a kérdések. Miért aludt a padon? Miért vágott állba? Tehát mégsem volt beállva? Mindegyikre választ akartam, de nagyon gyorsan. Kínosan megigazgattam a kapucnit a fejemen és feljebb húztam a zipzárt.
- Szóval... - vakartam meg kínosan a tarkómat. - Nem vagy betépve? - nyeltem egyet és léptem mégegyet hátra.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szer. Márc. 20, 2019 11:49 pm

A pár rövid szótag, amit a hirtelen reakció során az idegen hozzávág, ismerősek. Van egy sejtése, mit jelenthetnek. Hallotta már őket laza beszélgetésekben mintegy kötőszóként és hangosabb vitákban is, így szinte biztos benne, hogy sejtése beigazolódott, tekintve, hogy illeszkedik ez egy olyan szituációhoz, amelyben az illetőt állon vágják.
Az adrenalin kellemetlen sebességgel pezseg az ereiben. Nem, nem jelenthet túl nagy veszélyt, hiszen meglepődött a támadáskor. De hát mégis mire számított? Nyilván nem akart észrevétlen maradni, hiszen megszólította, sőt, minden bizonnyal hozzá is ért... Remélhetőleg az arcához azért nem. Nagyon reméli, különben...
Ah, szóval itteni. Következő szavai sem beazonosítható nyelven hangzanak, ellenben sok e-t tartalmaznak. A létigékről azért hallott már egyet s mást, így annyit ki tud hozni a dologból, hogy a kérdés az ő személyére vonatkozik. Ez sem meglepő.
- Am I not what? What about me? - kérdi olyan stílusban, mely nyilvánvalóvá teszi, hogy szívesen elfogadna egy magyarázatot azt illetően, mit is óhajtanak tőle.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Szer. Márc. 20, 2019 11:58 pm

Nem támadott többé. Abbahagyta, feladta a harcot, megfutamodott... Vagy csak szimplán nem értett. Egy turistáról volt szó, mint kiderült, aki nem beszélte a nyelvünket.
Hát persze... Honnan is kellett volna tudnia, hogy mit jelent betépni. Elvégre ilyenkor, egy csodás tavaszi éjjelen csak minden második sarkon hallhatja a szót. Valószínűleg nem nyelv tanulás céljából érkezett ide, hanem csak úgy... standardan turistáskodni. Megköszörültem torkomat és elővettem angoltudásomat. Nagyon ritkán kellett használnom, viszont amikor szükség volt rá, akkor büszkén pergettem a nyelvemet.
- Aren't you stoned? - hangoztattam a kérdést ismét, ezúttal úgy, hogy ő is hallja. - 'Cuz Ya' know... Nobody uses this bench for sleeping, 'cept if they're drunk or stoned.
Nyeltem egyet és ismét zavartan vakartam tarkómat. Szinte már éreztem az arcomon csattanó tenyerét...
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 12:07 am

Nah, az angol szlenget viszont ismeri. Az elmúlt jó pár év során volt alkalma. Na meg elég csak belenézni a médiába és tele lesz vele az ember agya igen hamar. A felismerés kissé cinikus árnya suhan át az arcán. Az első dolog, amire számított, bejött. Pedig azt gondolta, pusztán csak hajléktalannak nézik majd, azokhoz pedig nem szoktak közel férkőzni, pláne nem Szívemnek nevezni őket. Mi a jószagú cseresznyevirágért is kellett nőnek születnie...
Mosolya szélesedik, ahogy a fiú - mert fiú ez még, legalábbis a porhüvelye ezt mutatja - kifejezi zavarát. Fél tőle? Talán. Beleszimatol a levegőbe, hogy érez-e valami változást a szagokat illetően. Bár az embereknél általában elég az arcukra nézni, hogy felismerje érzelmeiket.
Jégkék szemei határozottan mélyednek a srácéba, mintegy jelezve, hogy nem, szó sincs róla, hogy bármilyen tudatmódosító használata a tevékenységei közé tartozott volna, hacsak az alvást nem számítjuk.
- Do I look it? - kérdi kihívóan. Fogalma sincs, mit akar ez az illető, de talán ő maga sem tudja. Mindenesetre az alvás már oda. Legalábbis egy időre. teste villámgyorsan működésbe lépett és most akár lefuttathatnák vele a félmaratont. Bár nem lenne kellemes.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Csüt. Márc. 21, 2019 12:16 am

A gyönyörű szemei belefúródtak az enyéimbe és látványosan szippantott párat a levegőbe. Fogalmam sincs, hogy mit szagolgatott, biztosan valami helyi szokás lehetett köszöntésre vagy valami ilyesmi. Az viszont már jobban zavart, hogy tekintetében és mosolyában volt valami, ami azt sugallta, hogy nem úszom meg az ügyet szárazon és számon fog kérni. Nem is hibázhattam volna bele jobban.
A kérdése szint vészjelző szirénákat indított be az agyamban. Erre fogalmam sem volt, hogy hogyan tudnék úgy válaszolni, hogy ne veszítsem el az esélyemet nála. Persze, simán el is csábíthattam volna mágiával, de utána nem olyan diadalmas érzés a hormonok és testnedvek szagával dúsított levegőbe szagolni.
Még mindig nagyon kínosan vakargattam a tarkómat.
- Yeah, sorry for that. I just... I just... - kerestem valami értelmes magyarázatot, de nem találtam. - Aaah, could I get you something from the shop for your forgiveness? - vetettem be az úriember kártyát.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 12:23 am

Milyen aranyos. Vajon hány éves lehet?... Furcsa, az imént magyarul szólt hozzá, viszont az angol nyelvet is tökéletesen és természetesen használja, ráadásul a szlenget is. No, nem is ez a meglepő. Hanem az, hogy Tamashi ferde szemei és nyilvánvaló kívülállósága ellenére is úgy döntött, hogy folytatja vele a kapcsolatot. Nos, itt még nem nagyon vannak ismerősei. Ki lehet? Nem valószínű, hogy utánaküldtek volna valakit bárhonnan is. Hetek óta nem tört fel egyetlen számítógépet sem. Akkor mégis mi lehet?...
Kíváncsian várja, milyen magyarázattal áll elő. Kissé megemeli a szemöldökét, arcán puszta várakozás és érdeklődés látszik. Azonban magyarázatot nem kap. Helyette egy ajánlatot.
Valamit a boltból? Hát ez igazán furcsa reakció azok után, hogy felébresztett egy padon alvó lányt. Még csak meg sem kérdi, miért aludt ott? Fura szerzet. Bár még mindig lehet, hogy csak kirabolni akarja. De mégis hogyan? Egy boltba készül bemenni, ahhoz pedig kell, hogy legyen nála pénz. Öltözékéből és hosszú hajából ítélve nem lehet valami túl sok pénze, viszont nem is a közönséges utcagyerekekre hasonlított, sokkal inkább...
Rockerekre.
- Do they sell cards with "Forgive me" written on them? - néz sima arccal, próbálva nem elnevetni magát. Fáradt, ez tény, de kíváncsi, hogy reagál a másik.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Csüt. Márc. 21, 2019 12:31 am

A lány válasza ismét meglepett. Hál' Isten (aki nem is létezik, hülye szófordulatok) vicces teremtésről volt szó vagy csak humoros kedvében volt, mindegyis, a lényeg, hogy nem harapta le a fejemet, hanem poénkodott.
Zavarodottan kuncogtam kicsit, majd lemostam a mosolyt az arcomról és ismét rá emeltem tekintetemet. Megköszörültem torkomat és komoly pofával felvontam az egyik szemöldökömet.
- Now really. Do you need somethin'? - ismétletem meg a kérdést, hogy lássa, komolyan gondoltam a dolgot és hogyha velem tart, nem dönthetett rosszul.
Illetve de, viszont fontos volt felépíteni és megtartani az illúziót, hogy végül learathassam győzelmem gyönyörűen hajladozó kalászait.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 12:37 am

Az ő arcáról viszont nem olvad le a mosoly. Nem a legőszintébb, nem is a legszebb, enyhén iróniával fűszerezett, de azért egész jóleső. Végül is egész szép létformával sodorta össze ez a nap, csak hát ő is csuklya alá rejti magát, pedig hát csak nem azért hord hosszú hajat, hogy lássák azt? Vagy talán csak... csak hűvös van. Szóval igen. Egész szép létforma. De sok ilyen mászkál a világban és nagy részük csak saját malmára hajtja a vizet.
I would need... a good sleep. But I was interrupted in that, it seems. But... - viszi fel ismét a hangsúlyt - first, I have forgotten to introduce myself. My name is Tamashi. - hajol meg kicsikét, kezei tétován közelítenek a combjaihoz ezen mozdulat közben, ám a mozdulat kissé félbehagyott és félig teljesített lesz. Tudja, hogy sokan furcsán néznek rá, mikor ilyet tesz, de néha jólesne egyszerűen csak elengedni magát és nem törődni azzal, ki hogyan néz rá emiatt. - And if you could tell me a bit about what is worth seeing in this city... or this country... I would be grateful for the information.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Csüt. Márc. 21, 2019 12:45 am

Az arcán még mindig virított a cinikus mosoly, de legalább ugrott a csalira. Valahol aludnia kellett, én pedig - micsoda véletlen - pont tudtam szállást biztosítani neki. Kihúztam magamat és enyhén megbiccentettem fejemet.
- My name is Oswald. Like the one who killed Kennedy! - kuncogtam halkan és a következő pillanatban már meg is fordultam. - I can give you... shelter for the night. - kerestem a megfelelő szavakat, hogy ne legyen túl egyértelmű a célom, de azért ne is tűnjek teljesen távolság tartónak. - And there I can tell you everything you want to hear. Ya' know some say I'm a great storyteller, but usually I don't give a damn 'bout 'em, 'cuz you know... Sometimes you just can't trust people, doesn't matter if you want to. - igazgattam meg ismét csuklyámat majd kezet nyújtottam neki. - Would you come with or you want to curdle out here to death? - vigyorodtam el ismét.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 12:55 am

[justify]Engedi, hogy a kuncogás átvegye a hatalmat felette. Vállai kissé megrázkódnak. Arca visszakerül alapállapotba és kíváncsi várakozással szemléli tovább a jövevényt. Oswald. Biztosan nem a szülei keresztelték így.
- He was just a scapegoat, you know... - jegyzi meg mintegy mellékesen. A legjobb, éjszaka kellős közepén leállni filozofálni...
Szóval egy hírhedt kis színésszel van dolga. Hát ez csodálatos. Ráadásul még a klasszikusabb fajtából. Komolyan, csak szórakozásból futja le vajon ezeket a köröket, vagy tényleg azt gondolja, hogy be lehet csábítani ezzel valakit a kelepcébe?
Sajnálatos módon igaz lehet, tényleg be lehet sokakat csábítani. Valószínűleg. Borzasztóan sok naiv lányka járja a vidéket. És Budapestet is. Mindenhol akadnak.
- You have just met me. And I could be anyone. You know nothing about me - mutat rá.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Csüt. Márc. 21, 2019 1:16 am

Ő is kuncogni kezdett, viszont kiderült, hogy máshogyan láttuk a világot - legalábbis ami Oswaldot illeti. Nem baj, dugni akartam, nem filozofálni, viszont nem jött olyan könnyen a dolog. Valószínűleg megérezte, hogy mi van és szavaival a hirtelen hátrálást éreztem a szituációból. Szabadulni akart, mert kellemetlenül érezte magát benne, pont, mint egy sárkány egy ketrecben. Előbb-utóbb ki kell törnie onnan, a lány pedig csak most jött rá, hogy jó volna megfutamodni. Természetesen össze volt zavarodva. Ilyenkor mindenki össze van zavarodva, bármit is mondjon. Az a legjobb lépés, ha tovább fokozza az ember ilyenkor a másik fejében keletkezett káoszt és egy száznyolcvan fokos fordulatot vesz stílusban és mondandóban egyaránt.
Ismét vihorászni kezdtem és arcomhoz emeltem kezemet, homlokomat ráncolva.
- You have a dirty mind, ain't ya'? - mosolyogtam rá. - I've just offered you a warm place where you can sleep and where we can talk. You'll get the cold out here or what's worse the flu. You ain't want it, right? - néztem szemeibe és nyújtottam ki neki ismét kezemet. - Refusing this offer would be a sin. - nevettem továbbra is halkan.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 1:21 am

felsóhajt. Rossz választ adott, ez nyilvánvaló. Csak mindössze a pillanat ezredrésze alatt körülbelül ugyanennyi válaszlehetőség folyik át az agyán, és aztán ebből választani egyet nem is olyan könnyű. Persze utána már nincs értelme lamentálni, hogy jó volt, vagy sem.
No, I don't have a dirty mind, I have a reasonable mind and some experience, boy - gondolja magában, de nem érez annyi késztetést magában, hogy ki is mondja a szavakat.
- You don't know how many nights i've spent out in the "cold night", do you? - kérdi, majd a fiú felé nyújtja a kezét... No persze. Mézesmadzag, hm? És.... még hogy bűn lenne... Ezt mégis mire alapozza? Ez a szó olyan értéket képvisel, amellyel talán jobban tisztában van a kedves Oswald, mint amennyire mutatja. Tami összébb húzza a szemöldökét. - Why would it be a sin?
Ha képes még tovább győzködni, akkor igencsak nagy türelme van.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Csüt. Márc. 21, 2019 8:40 pm

Élveztem, ahogyan minden szavával próbált kiutat találni a beszélgetésből a lány, de valahogyan mégis csak ugyanazokat a köröket tudtuk leírni újra és újra, így megragadva az "Én felajánlok valamit - Ő elutasítja" sablonnál. Ez azért gonosz taktika, mert az egyik félnek mindenképpen fel kell adnia és belemennie abba, amit el akar kerülni és ez általában nem az a valaki, akinek célja van. Így egyértelmű volt számomra, hogy egyáltalán nem fogok fülem, farkam behúzva távozni a helyszínről, hanem addig győzködöm Tamashit, amíg dülőre nem jutunk.
- So... are you a homeless? - húztam mocskos, kárörvendő mosolyt az arcomra. - 'Cuz I can't guest a dirty and stinky... being. - tört ki a mosoly ismét halk, baljóslatú nevetésben.
Ennek be kellett válnia. Egyértelmű volt, hogy nem hajléktalan (illetve hogyha mégis az, akkor hatalmas meglepetés ért volna), szóval valahogyan meg kellett magyaráznia, hogy miért is jó odakint, a hidegben aludni.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Csüt. Márc. 21, 2019 10:02 pm

Előrebiccenti a fejét és fölemeli a szemöldökét, amolyan kétkedő módon. Gondolatban cicceg egy sort. Ejnye-ejnye. Komolyan, mi történt volna ezzel a sráccal a mai nap folyamán, ha ő történetesen nem fekszik itt ezen a padon? Valaki más után nézett volna vagy egyszerűen csak folytatja megszokott rutinját?
Mondjuk jó kérdés, hogy van-e neki ilyen, és hogy bármit tesz, az megszokott-e.
- Yes. - jegyzi meg könnyeden, hátha ezzel sokkolhatja kissé. - And no. I could say that the whole world is my home. It would not be completely true. Not the whole of it, of course, but... maybe lots of places.
Beszélgetőtársa viszont igencsak olcsó módszerekhez folyamodik. Nyilván nem tűnt fel neki, hogy nem egy egyszerű emberfiókával van dolga.
- If I were stinky, and you wouldn't feel it by now, I suggest you should go see a doctor about your nose.
Maximum egy kis esőszaga lehet vagy talán egy enyhe, pézsmás bundajellegű illata a ruhájának, tekintve, hogy dzsekit ritkán mos ki és a közelmúltban változott azért át néhányszor. De arra ügyelni szokott, hogy ne lehessen kiszagolni normál, emberi szaglással. A többi... nos, ők is jobb, ha elkerülik.
Sóhajt egyet. Oswald-san nagyon jól elnevetgélt magában, ám kezdett unalmassá válni ez számára.
- You are quite brave suggesting for someone to sleep with you, after the person has hit you in the face.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Pént. Márc. 22, 2019 5:34 pm

Rengeteg meglepetést tartogatott még magában az ázsiai csodabogár és ez őszintén megszaporította szívem gyenge és ritkás ritmusát. Végre igazi kihívásnak néztem elébe és nem egy könnyűvérű akárki volt, aki csak becsületének látszólagos megtartása miatt küzd ellenem, de ő is tudja, hogy mi lesz a végén. Nem. Ő most tényleg nem akart velem egy ágyba bújni, de - ahogyan a mondás tartja - innen szép nyerni.
Szép és hosszú válasszal boldogított, amelybe ha nagyon akadékoskodni akartam volna szinte biztos, hogy bele tudtam volna kötni, de inkább csak kuncogtam tovább halkan. Igen, ez tudatos volt részemről. Általában a siker kulcsa az volt, hogy megmutatom a másik félnek, hogy jól látja, engem kurvára nem érdekel az ő véleménye, úgyis elérem azt, amit akarok. A legtöbbször bevált és reméltem, hogy ezúttal is így lesz.
- You're a homeless, doesn't matter what you say, but you're a pretty one, so it doesn't even matter. - vigyorogtam továbbra is a szemkontaktust keresve. - Well, I ain't no brave. - vontam meg vállamat. - And, you know, I don't want to sleep, but I could tell you something about the city and... maybe show you the most beautiful part of it. - léptem kicsit közelebb hozzá, kacsintva. - The real face of Budapest what you can't see anywhere else. - halkultak el ízlésesen a szavaim a végére.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Pént. Márc. 22, 2019 9:01 pm

Félig leereszti a szemhéját. Jó, végül is ezt akarta, de mikor harmadjára hallja - vagy lehet, hogy több -, kezd unalmassá válni. Hát ez lett, homeless. Sokminden volt már, talán még ez is, ám ilyen intenzíven - és egyszerűen - már jó régen akarták vízszintes felületre kényszeríteni. Bár ahogy elnézi a fiúkát, nem lenne szüksége vízszintes felületre, a férfiaknak úgysincs szükségük vízszintes felületre, minek az nekik....
Nah, hogy ebbe most minek gondolt bele? Városfelfedezési projektje kellős közepén van, és meglehetősen fáradt, valamiért mégis itt ragadt, várva, hogy valami csoda folytán érdekessé válik egy előre teljességgel kiszámíthatónak tűnő szituáció. Hogyan tudná lerázni magáról vagy hatástalanítani? (Az elsétálás túl egyszerű és unalmas.) Talán ha ivóversenybe kezdenének... de sajnos az ittenieknek jóval erősebb italaik vannak, mint Japánban, és ráadásul mindenféle szörnyű keveréket alkotnak különféle minőségi és/vagy minőségtelen löttyökből, ami csak még csúnyább hatással van a gyomorfalva és úgy általában a belsőre.
Oswald azonban mondott még valamit, amire allergiás. - I am not pretty... - jegyzi meg kevesebb indulattal a hangjában, mint amennyit szívesen belerakna ebbe a szóba. Pretty. Látott már ez nőt? Arra se kellett volna rájönnie, hogy ő az, ahogy ott feküdt, egy teljesen közönséges dzsekibe bugyolálva. Ráadásul egy itteni boltban vette, olyan holmik között volt, amilyeneket a Simsben látni az utcán mászkáló néger tinédzsereken...
Ennyit az öltözködésről és annak a hatalmáról.
- Let me guess, you want to take me to a night club or something like that.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Pént. Márc. 22, 2019 9:23 pm

Tipikus. Önképzavarra kente a dolgokat, de nekem ez nem volt elég. Mitöbb, ismét megkongott fejemben az a bizonyos harang. Valami volt a monotonitásban, abban, hogy rengeteg ilyen lánnyal találkoztam, aki ugyanígy azzal a mentséggel próbálja védeni habtestét, hogy "Bleeeeh... Nem is vagyok szép!". Nehéz őket meggyőzni, de alig volt alkalom, mikor ne sikerült volna.
A következő ajánlatára összerándult a gyomrom. Night club. Komolyan felajánlotta, hogy elvisz egy night clubba. Nem szarral gurigázott, az biztos. Ebből szinte biztos voltam abban, hogy többször is próbálkoztak nála, hiszen ha "kezdő" lenne, csak simán elsétált volna, nem pedig amódon próbálta volna menti magát, hogy az igényeimet másokkal elégítteti ki. Számomra is túl egyszerű lett volna. Nem, egyáltalán nem jó. Egyáltalán nem élveztem volna, ha valaki csak azért művel velem dolgokat, mert a kezébe nyomtam egy fecnit Deák arcképével. Valahogy... Fájt volna a nem létező önbecsülésemnek. No, nem az, hogy milyen hölggyel történne a dolog, sokkal inkább az, hogy olyan mélyre süllyedek, hogy fizetek valamiért, amit amúgy kis erőbefektetéssel és démoni sármomat kihasználva ingyen megszerezhetek magamnak. Valamiért kezdtem úgy érezni magamat, mint abban az Offspring dalban.
Kihúztam magamat, lehunytam szemeimet egy pillanatra és hangosan felsóhajtottam karjaimat lóbálva. Szaporán mozogtak testem mellett, a pulcsi ujja talán kicsit bő volt nekik, de nem érdekelt. Ismét a lány tekintetébe fúrtam sajátomat, de ezúttal én vontam fel egyik szemöldökömet, nem pedig ő.
- A Night Club? Really? Do you really think I would be satisfied with anyone's... job? - huppantam le a padra azt megpaskolva magam mellett, ezzel jelezve neki, hogy nem bánnám, ha követné példámat. - Let me tell you something. I ain't no fool, I won't try to get everyone. There's only a few people who can give me what I want, if you know what I mean. I'm sure it will help your self-esteem and it will make your pride stronger. It's the best offer ever. I can tell you anything you want for this little thing and I'm sure that you'll find noone who can tell more about the city than me. 'Cuz you know. - hajoltam hozzá közelebb és suttogtam igazán halkan. - I am living in this city for hundreds of years. You looks like someone who really likes to learn things. Well, I think nobody has told you about the Veil before... And you know what you have to do to learn more. - kacsintottam.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Pént. Márc. 22, 2019 10:03 pm

Megráncolja a szemöldökét és sok médiaszleng által átmosott agyán a sok angol beszéd következtében ez a kifejezés jelenik meg:
Ooh, come ooon.... - aminek csak egy szemforgatással ad létjogosultságot. Hogy tudta ennyire félreérteni? Úgy látszik, rég beszéltem emberekkel. Ja várjunk, pár órája volt. De a múzeumi recepció nem éppen ilyen szintű társalgást igényelt.
Ain't no fool. Nahát. Ilyen külsőhöz nem illene ez a kettős tagadásos dolog. De nyilván menőnek akar tűnni, hát persze.
Csak hallgatja és hallgatja az immár ülőalkalmatosságon helyet foglalt férfinemű egyedet és kétkedően néz. Újra meg újra meg tudják lepni. Aztán amikor az befejezi mondandóját, halkan elkezd nevetni, rázkódó vállakkal, majd kissé hangosabban kuncogva és egyre jóízűbben, nem szarkazmustól mentesen. Help my self-esteem.. Best offer ever... Mi vagy te, valamiféle házalóügynök?
Újra és újra lejátssza magában a szavakat, mert jelentős mértékben szórakoztatónak tartja őket. Elhalkul kissé, amikor a meglehetősen bátor egyed közelebb lép hozzá, s incselkedőn-várakozón néz a szemeibe, na, mivel áll még elő?
Hát... a folytatás még csodálatosabb. Azt a szót tudná rá alkalmazni, hogy...
- Hilarious...
S ismét kuncogni kezd. Áh, nem, soha nem hallott még róla, tényleg. A legviccesebb az lenne, ha most színpadiasan fogná magát, és átváltozna, de... nem kéne még egy ruhaszettet elpazarolni.
Nos, igen, az alakváltók a világ olyan csoportjába tartoznak, legalábbis ő, aki nem csak hiúságból járogat állandóan ruhaboltokba...
- You are cute, but I can assure you that my pride and self-esteem - nem bírja, újból elkezd nevetni. Vajon kit verhet fel egy ilyen kivilágított modern városban? -... are perfectly well. Now if you'll excuse me, I have a lot of... I don't know.. shadows to discover over there. - kapja fel a padról a cuccát és teríti körbe magát a dzsekivel, majd indul meg egy teljesen véletlenszerűen kiválasztott utca irányába.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Pént. Márc. 22, 2019 11:25 pm

Nem lepődött meg a Fátyol emlegetésén, ami viszont ismét ráncolásra kéztette a homlokomon feszülő bőrt. Hogyha mondrén lett volna értetlenkedve bámult volna, de nem. Sőt, még volt ereje közölni velem, hogy aranyos vagyok. Ezekután biztos voltam benne, hogy ő is mágikus lény, a kérdés csak az volt, hogy mégis miféle. Nem tudtam megfigyelni a szemfogait, de nem hallottam még ázsiai vámpírokról, így fejben azt ki is zártam. Persze ilyenkor szoktak érni a legnagyobb meglepetések.
Ahogyan magaköré tekerte a dzsekijét, felállt és elindult, szinte azonnal elpattant bennem valami. Felajnálottam neki, hogy átadom a tudásomat egy igazán aprócska szívességért cserébe, erre le akart lépni. Mélyeket lélegeztem és kinyújtottam kezemet.
- Ha így, hát legyen így. - szóltam utána és csettintettem a kinyújtott kezemmel, már csak a formalitás végett is, mire a magaköré tekert ruhanemű azonnal lángra kapott.
Kárörvendő, gonosz vigyor ült ki az arcomra. Lassú léptekkel indultam meg felé. Sejtettem, hogy futni készült, viszont mindenre volt egy mocskos kis trükköm. Körülbelül félméterrel elé teleportáltam egy újabb csettintést követően.
- Igazad van... - csóváltam meg fejemet lehunyt szemekkel. - Így is túl sokat tudsz.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szomb. Márc. 23, 2019 5:24 pm

Arra azért számított, remélte, vagy félt tőle, ez nem teljesen világos, hogy Osi-sama nem fogja annyiban hagyni a dolgot, de ami történik, azért felülmúlja rövid elképzeléseit. Életmentő ösztöneinek a másodperc tizedrészei alatt kell reagálniuk, ahogy a semmiből mindenféle előrejelzés, füst vagy efféle nélkül megjelenik egy forró pajzs körülötte.
Vagyis hát a pajzsnak védenie kellene, ez meg...
Még szerencse, hogy nem cipzározta össze a dzsekit, így rögtön le tudja azt dobni magáról. Arrébb is lép, majd ellenőrzi, hogy a haja nem kapott-e lángra, és a kelleténél talán picivel többet csapkod. Szíve dobogása pedig sokszorosára gyorsul, és érzi, hogy bekövetkezik az elkerülhetetlen....
De miért is? Hiszen annyit gyakorolt. Frusztrált, torka mélyéről feltörő morgást hallat, ahogy szembefordul...na támadójával, ám az már nem ott áll, hanem konkrétan előtte, így megfordulnia se kell. - Akuma - morogja az orra alá és az ellenkező irányba kezd el rohanni, miközben eszeveszett sebességgel bújik ki a pólójából, dobja le azt oldalra, nem figyelve, hogy hová esik, majd a nadrágjával teszi ugyanezt, végül ami maradt, hajítja le magáról, hiszen csak fél perce van az egészre. Mivel épületig addig már nem érne el, ezért a parkban a legközelebbi vastag fát célozza be és mögé bújik, hátát nekivetve...
Érzi, ahogy csontjai átformálódnak, nézőpontja alacsonyabbá lesz, és teste többi részét is, ahol eddig csak sima bőr volt, szőr kezdi el borítani. Nemsokára már ismét mancsok alatt érzi a puha füvet, földet.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ármáres Kedd Ápr. 02, 2019 3:29 pm

Félsiker. Próbáltam belekapni a hajába, hogy magamhoz rántsam, de az ösztönei megfelelően működtek, legalábbis sikerült gyorsan reagálnia. Szinte azonnal tett egy 180°-os fordulatot és elkezdte leráncigálni magáról a ruháit, amik valószínűleg zavarták volna az átváltozásban, merthogy egyértelmű volt, hogy erre készült. 
Csak a nadrágja szorította már, mikor bevetődött egy fa mögé. Nem volt egy szégyenlős valaki, annyi szent, viszont hogy akkor miért nem volt hajlandó velem jönni fogalmam sincs. Nem agyaltam túl sokáig, nem hagyhattam, hogy szégyenfoltot hagyjon az amúgyis tompa, de annál fontosabb becsületemen, aminek jót tett, hogy előtte közel minden hölgy szolgáltatásait sikeresen tudhattam magaméinak. Halott ember pedig nem beszél, szóval nem is volt kérdés, hogy elhallgattassam.
- You don't have to hide. - léptem párat közelebb a fához.
Tudtam, hogy rám fog ugrani. Hülye lett volna nem megtenni, viszont nekem is volt beleszólni valóm. Csettintettem egyet ismét - természeteen csak a formalitás végett, megint - és a fa, ami mögött bújkált, illetve körülötte a fű erősen lángra kapott.
~ Érezd jól magad, te fasz.
Ármáres
Ármáres

Hozzászólások száma : 45
Join date : 2019. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Vas. Ápr. 07, 2019 12:23 am

Persze, hogy nem kell. Hagyhatom is, hogy csak úgy elégjek, te meg vigyorogj rám, hm? Lázasan keresi a menekülési útvonalakat. Vajon mennyi idő után tűnik fel az embereknek, hogy történt valami? Ez... Fátyoltörésre kényszerítette, ez a nem normális őrült... A francba. Hogy lehet ekkora szerencséje? Békésen aludt egy padon mindössze tíz perccel ezelőtt. Vagy ki tudja, mennyi volt. Most meg?
A lélegzete majdnem elakad, amikor megérzi maga körül a hőt és hallja a lobbanást.
Ez felgyújtotta a fát.
A fát.
Agresszív fújást és vernyogást összevonó hangot ad, ahogy minden izma megfeszül szinte. Arrébb ugrik. Szegény fa. Hát ez szép lesz, remélhetőleg nem terjed tovább. Meg nem tűnik fel olyan hamar senkinek. El kell tűnni innen.
Sebesen iramodik meg egy mellékutca felé, bár legszívesebben itt és most ölre menne ezzel az élőlénnyel. De fölösleges, akkor legfeljebb meghalna, ahhoz pedig még nincs túl sok kedve. Inkább igyekszik menteni magát. Még jó, hogy éjszaka van. Nappal is meg merte volna tenni vajon?
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi Empty Re: Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt - Ármáres & Tamashi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.