A Fátyol mögött
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Okt. 20, 2022 4:02 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Hírbeküldés
by Michahel Szomb. Május 21, 2022 3:02 pm

» HÍREK - események, aktualitások
by Admin Csüt. Okt. 31, 2019 12:56 pm

» Mágust fogtam, nem ereszt - Johnathan & Vincent
by Vincent Wolf Szomb. Okt. 12, 2019 4:07 pm

» A szipolyozás technikái - Amalia és Edward
by Amalia Lievna Limonova Pént. Aug. 30, 2019 10:48 pm

» Edward Feilding - Szilánkok
by Edward Feilding Pént. Júl. 12, 2019 9:44 pm

» Démoni szerencse - Ármáres és Audoin
by Audoin Csüt. Júl. 04, 2019 8:46 pm

» Hiányzások
by Ármáres Vas. Jún. 23, 2019 9:03 pm

» Emberek (Vadászok, Tudósok, Mondének)
by Admin Pént. Jún. 21, 2019 8:54 am

» Alexander Charles Benson - Szilánkok
by Alexander Charles Benson Csüt. Jún. 20, 2019 9:13 pm

» Szellem a sírdombról - Dru és Audoin
by Audoin Szer. Jún. 19, 2019 8:43 pm

Top posting users this month
No user

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of A Fátyol mögött on your social bookmarking website


That's my nature - Druian & Tamashi

2 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

That's my nature - Druian & Tamashi - Page 3 Empty Re: That's my nature - Druian & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szomb. Ápr. 06, 2019 9:24 pm

Jóllakott sóhajjal, összeroskadtan terül szét az ágyon, besüllyesztve azt itt-ott, borzasztóan elkényeztetettnek érezve magát. Sok, puha szöveg körülötte, már csak egy kis étel hiányzik, és a teste gyakorlatilag teljesen tökéletesen fogja érezni magát. Milyen rég is volt, hogy utoljára ilyesmiben lehetett része. És ráadásul azért a minőség sem volt ugyanilyen. Azért Druian mégis csak egy sok-sok évet megélt alakváltó. És a jelek szerint nem éppen unta meg jelen tevékenységek végzését ennyi idő alatt sem. Talán az elme nem képes megunni, amíg a test ilyen fiatal és vonzó, a természetet meghazudtolóan.
De hiszen valahogy mégis a természet alkotta őket is.
- Most... azt mondod, hogy... rossz a szagom? - kérdi ál-felháborodással, amikor Druian felajánlja neki, hogy szerezzen új ruhát. Ha visszatérne Angliába, ahol jelenleg tartózkodik - bár, mint a mellékelt ábra mutatja, nem mindig, hiszen most sincs éppen ott -, akkor annyi ruha közül válogathatna... amik többé kevésbé ugyanúgy néznek ki, de ez lényegtelen. Azonban semmit sem vár jobban, mint hogy egyre jobban morgó gyomrába végre kerülhessen valami. Átkozott, állandóan visszaköszönő éhség. Ráadásul most még ízekre is elkezdett vágyni, és egyre több ételféle jut eszébe. Francba...
Ennek megfelelően a szobában marad, és seizában, japán ülésben tartózkodva, lehunyt szemekkel várja, hogy társa visszaérkezzen. Ama nehézkes feladatot próbálta elsajátítani az elmúlt percekben, hogy teljes mértékben kiürítse az elméjét, amely szinte sosem sikerült eddig. Valamire mindig figyelt. Igyekezett mindig is csak a légzésére, a szívdobogására koncentrálni, de egy gondolat, egy illat, egy kinti hang gyakran kizökkenti.
Most is meghallja, ahogy a víz ismerős folyása abbamarad, majd a léptek veszik át a helyét. Komótosan, megengedve magának a lecsatlakozási időt, tér vissza a valóságba, majd föláll és megdörzsöli kissé a szemét. Ezek után érdeklődőn veti azt a férfira, akinek haja frissen illatozik a kemikáliáktól. Milyen szép lesz, ha megszárad, nyalja meg az ajkait előre is.
- Szereted a pirogot? Kereshetnénk gyorsan egy pékséget, ahol árulnak. Bár szerintem most akármit elém rakhatnának, megenném. - Ránéz a férfira és elvigyorodik. Nem, nem rá gondolt. Ezúttal nem. Most már egy ideig nyugton hagyja. Talán.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

That's my nature - Druian & Tamashi - Page 3 Empty Re: That's my nature - Druian & Tamashi

Témanyitás by Druian Salva Szomb. Ápr. 06, 2019 10:01 pm

A nő megnedvesítette az ajkait. Ezek szerint pedig nemcsak rendkívül éhes volt - tekintve a sűrű, hangos gyomorkorgást -, hanem igen szomjas is. Igyekeznünk kellett hát, amelyet igencsak megkönnyített, hogy időközben ráleltem a fémövre, melyet győzedelmesen meglengettem előtte, mielőtt elszakítottam a napfényben csillogástól, majd visszahelyeztem oda, ahová való.
- Hm. - engedtem meg magamnak egy kissé talán túl elégedett vigyort - Természetesen szeretem, azonban nem úgy festesz, mint akit jóllakatna egy darabka töltött tészta. - böktem határozottam a hasfala felé, aztán nekiláttam, hogy elvégezzem a szükséges teendőket távozás előtt.
Nem kívántam visszatérni ide a nap során, így célszerűnek találtam minden szükségeset az autóban elhelyezni, na meg ezúton elszalaszthatatlan alkalmak tárultak fel előttem arra, hogy egy kissé próbára tegyem a macska önérzetének tűrőképességét.
 - Mellesleg egész éjjel a gyomrodat hallgattam. - hazudtam, mialatt valósággal csak feldobtam a párnákat az ágyra, egyenként, elnagyolt mozdulatokkal.
Valójában persze egyáltalán semmit nem hallgattam, sőt, hogy őszinte legyek, egyetlen egyszer sem nyertem vissza az öntudatom egészen addig, amíg meg nem fosztott a takaró kellemes melegétől, így fennállt az esély, hogy felcsattan, azonban már azzal is elégedett lettem volna, ha egy kissé felháborodik. Igazán kijárt ennyi szórakozás, elvégre viccmesélésben rendkívül szörnyen teljesítettem, és talán az illető nem nevette el magát tüstént, mégis rendkívül izgalmas volt kivárni, míg ráébred, hogy egészen végig csupán játszottam.
Kitártam az ajtót, a friss és hűvös folyosói levegő pedig szinte áramlatként töltötte meg a helyiséget. A lég valamiféle narancs aromában úszott, ám hogy mitől származhatott, arra sajnos nem voltam képes rájönni. Ritkán és keveset tartózkodtam szállodákban, sokkal jobban kedveltem az otthoni környezetet, ahol azt tehetek, amit óhajtok, s mondhatni távol tartózkodom mindentől, ami zavaró lehet.
- Jöjj, Tamashi-san, indulunk. - kértem tőle, azzal várakozóan visszafordultam felé.
Druian Salva
Druian Salva

Hozzászólások száma : 163
Join date : 2019. Feb. 23.

Character sheet
Kor: 1480
Foglalkozás: Vezetek (autót, nem államot)
Lakóhely: Kárpátalja/Закарпатська область

Vissza az elejére Go down

That's my nature - Druian & Tamashi - Page 3 Empty Re: That's my nature - Druian & Tamashi

Témanyitás by Koizuki Tamashi Szomb. Ápr. 06, 2019 11:40 pm

- Szerintem több darabkát is ideadnak, ha kellő mértékű pénzt ajánlunk nekik - mutat rá. A sárkány nagyon belejött a viccelődésbe. Tami viszont valóban kezdi érezni magán a fizikai gyengeséget. Ez hosszú távon nem fog előnyökhöz vezetni.
Úgy véli, a szoba Druiané, azonban ahol tud és úgy érzi, nem ront, ott segít neki a készülődésben, hogy úgy hagyják itt ezt a lakosztályt, ahogy volt. Nos... valószínűleg a hormonok és feromonok illatát nehéz lesz eltávolítani, viszont nem mindenkinek olyan éles az érzékelése, hogy feltűnjön. Meg úgyis kimossák. A tudat megnyugtató, hogy valószínűleg nem jön ide vissza többé egyhamar.
- Khmm... Egész éjjel úgy emlékszem, nem azzal voltál elfoglalva.
És nem is csak korgást lehetett tőle hallani, ebben is biztos, hiszen ott volt.
Jöjj, azt mondja. Tami elmosolyodik. Minden egyes pillanat újra meg újra emlékezteti rá, kivel van dolga. A szavai is mások. Ez a világ nem teljesen az övé, kicsit idegen tőle. Vajon segítsen neki megszokni?
- Jövök, Kaida-san.
Részben megkönnyebbülten hagyja el a szobát, és várakozásokkal nézve a jövőbe - nem csak a közeljövőbe, mely minden bizonnyal ízletes falatokat tartogat, hanem a távoliba is, mely során egy újabb, már rég látni akart földrész tárul szemei elé ég olyan dolgok, amelyek talán megint megváltoztathatják a világot. És talán részt vehet ebben.
Úgy, hogy közben éjszakánként ilyen tapasztalatokat szerez, mint a mostani. Ez a koncert határozottan jó ötlet volt.
Koizuki Tamashi
Koizuki Tamashi

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2019. Mar. 04.

Character sheet
Kor:
Foglalkozás:
Lakóhely:

Vissza az elejére Go down

That's my nature - Druian & Tamashi - Page 3 Empty Re: That's my nature - Druian & Tamashi

Témanyitás by Druian Salva Vas. Ápr. 07, 2019 1:48 am

Tenyeremet Tamashi vállára fektetve, őt pedig egészen magamhoz vonva hagytuk el a helyszínt, amint feltűnt, mennyire fakóvá vált az arcbőre. Ugyan nem kérdeztem semmit, elvégre egy harapni és karmolni kész macskával álltam szemben, aki a világ összes kincséért sem ismerte volna be, hogy nincs valami jól, ezúton biztosítottam a lábaira nehezedő - meglehetősen csekélyke - súlyt. Az anyósülésen készítettem neki megfelelő helyet, majd szó nélkül kormány mögé ültem, s egészen addig csend telepedett közénk, amíg vissza nem tértem oda a szó legszorosabban vett értelmében egy nagy halom étellel, amelyet jobbnak láttam inkább elvitelre kérni, tekintve, hogy a nő talán el is ájult volna, ha megpróbál kiszállni. Tehát ellenkezést nem tűrő arckifejezéssel a kezébe adtam egy tányér okroshkát - azaz burgonyával készült tejfölös uborkalevest -, némi baromfihússal töltött piroggal keretezve, s hagytam, hogy elfogyassza, közben pedig csatlakoztam hozzá, egy-egy pillanatra felé nyújtva egy kis blinit. Aztán, étkezésem végeztével birtokba vettük az utakat, melyhez Tamashi-sannak igazán nem akadt hozzáfűznivalója, tekintve, hogy egy percig sem ellenkezett, s amely csendet kihasználva legalább alkalmam nyílt elgondolkodni rajta, mégis mivel érdemeltem ki a Kaida jelzőt. Kis sárkány. Hiszen még nem is látott. Érthetetlennek tartottam, elvégre legalább egy egész emberi fejjel fölé magasodtam, egyszerűen érthetetlennek, s bár felmerült bennem néhány esetleges magyarázat, végül megállapodtam magammal a legvalószínűbben, mely szerint létezésem két formáját igyekezett anyanyelvén a lehető legmegfelelőbben elkülöníteni egymástól, így hát ez a csupaszon védtelennek tűnő, két lábon járó alak kicsinynek minősült.
Azonban akárhogyan is legyen, egyelőre semmit nem bántam meg, sőt, éppen ellenkezőleg. Amikor már egy falat sem fért volna belé, eléje tettem néhány értekezést a legújabbak közül, s hagytam, hadd tanulmányozza őket, hadd tegye fel a kérdéseit, amikor úgy érzi, végzett, addig pedig az utat kémleltem, azon gondolkodva, hogyan is folytassam, hogyan vessem papírra, amit a koncert kapcsán kívántam megörökíteni, mialatt feltekertem a rádió nevezetű eszközből szivárgó muzsika hangerejét, a minapról arra következtetvén, Tamashi-sannak nem lesz semmilyen ellenvetése.
Druian Salva
Druian Salva

Hozzászólások száma : 163
Join date : 2019. Feb. 23.

Character sheet
Kor: 1480
Foglalkozás: Vezetek (autót, nem államot)
Lakóhely: Kárpátalja/Закарпатська область

Vissza az elejére Go down

That's my nature - Druian & Tamashi - Page 3 Empty Re: That's my nature - Druian & Tamashi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.